Отопительные системы Галан
Ваша Корзина
Корзина пуста
  • Ваша корзина пуста


Фирма Галан +38 (044) 578-25-54 Индивидуальное отопление Ионные котлы (095) 548-87-48 Электродные котлы Галан (063) 578-25-54 Электрические Галан Крос (098) 483-82-81


Форма входа

Категории сайта

Наши ролики [33]

Опрос

Какое у Вас сейчас отопление ?
Всего ответов: 3029
Главная » Видео » Наши ролики

Система опалення Галан дозволяє економити близько 40.000 грн. Полтава
20.09.2013, 23:21
      В рамках програми енергозбереження на дільниці фільтрації концентрату цеху виробництву окатишів було встановлено нову електричну систему опалення. Вона дозволяє економити близько 40.000 грн. за сезон опалення. Яким чином тривали розробки цієї системи та які ще варіанти прораховували спеціалісти Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, дізнаєтесь з наступного сюжету.

      Останнім часом спеціалісти Полтавського гірничо-збагачувального комбінату постійно працюють над покращення технології виробництва окатишів. Основну увагу фахівці приділяють питанням енергозбереження.  Удосконалюють у цьому напрямку не лише виробничий процес . Восени минулого року технологи цеху виробництва окатишів поставили перед енергетиками комбінату завдання розробити заощаджувальну ефективнішу систему опалення на об'єкті фільтрації концентрату.
      
      - Существующая система централизованного отопления на горячей воде их не удовлетворяла и по техническим условиям могла привести к определенной аварийной ситуации. Потому-то централизованное снабжение осуществляется от котельной теплосилового цеха со снижением температуры воздуха в ночное время до 10 градусов в выходные дни. Это дает собственно экономию по комбинату за весь отопительный сезон. Такая экономия для этого отделения не подходила.

      Деякі структурні підрозділи Полтавського ГЗК використовують для обігріву приміщень систему парового опалення. Тож і технологи ЦВО висунули пропозицію встановити в підрозділі саме таку систему. Після проведених розрахунків було з’ясовано, що для об’єкту фільтрації концентрату використовувати парове опалення не економічно. Адже йтиме значне перевищення витрат теплової енергії.
      
      - Пар имеет один недостаток, то что это не регулируемая система. Если отопление рассчитывается на максимальную нагрузку – 22 градуса в зимних условиях. А таких условий у нас на сегодняшний день нет, зима показала, что бывает не так много дней.  За отопительный сезон 180 суток таких дней 5. И вот на такую мощность  нужно поставить паровое отопление  которое с такой мощностью проработает всю зиму. Поэтому когда просчитали энергетики такой вариант, было бы не 10-15 градусов, а все 30. Явный перерасход тепловой энергии. 

      
      Найбільш економічно вигідним виявилось застосування для обігріву приміщення фільтрації електричної енергії. Навіть не зважаючи на те що на кінець 2009 року електроенергія була найдорожчим видом енергоносія у теплоенергетиці.  Спеціалісти Полтавського ГЗК провели дослідження и вирішили встановити на ділянці фільтрації автономну систему опалення з використанням енергозберігаючих електродних котлів Галан. 

      - Эта система будет безопасна с прекращением электроэнергии.  Теплоноситель, который применяется, не замерзает в зимних условиях. 

      Перевагами електроводонагрівачів Галан є пряме перетворення енергії в теплову. При цьому економія електроенергії становить 40%. Енергетики Полтавського ГЗК провели економічні порівняння електричної системи опалення та парової. Як виявилось лише за один опалювальний сезон використання котлів Галан дозволить зекономити близько 40.000 грн. Нещодавно з фірмою постачальником котлів Галан було укладено договір. Наразі у цеху окатишів встановлено дев’ять опалювальних установок. Триває наладка обладнання. На сьогодні на ділянці фільтрації продовжує працювати ще парове опалення. А от вже в наступному опалювальному сезоні об’єкт  повністю буде переведено на електричну систему опалення Галан.  Категория: Наши ролики

Загрузок: 0 | Добавил: Николай | Дата: 20.09.2013 | Рейтинг: 5.0 из 3 | Голосов: 3 | Просмотров: 1425 |
Всего комментариев: 0
avatar